kongress - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Past
fi: Menneet

en: Upcoming
fi: Tulossa

en: Conferences
fi: Konferenssit

en: No conference found
fi: Konferensseja ei löytynyt

en: Reload
fi: Lataa uudelleen

en: Select
fi: Valitse

en: Web Page
fi: Verkkosivu

en: Delete
fi: Poista

en: Favorite
fi: Suosikki

en: No favorite talks found
fi: Suosikkiesitelmiä ei löytynyt

en: Details
fi: Tiedot

en: Overlaps with another talk | Overlaps with %1 other talks
fi[0]: Limittyy toisen esitelmän kanssa
fi[1]: Limittyy %1 muun esitelmän kanssa

en: Conference
fi: Konferenssi

en: Check for updates
fi: Tarkista päivitykset

en: Checking for schedule updates
fi: Tarkistetaan aikataulupäivityksiä

en: Daily Schedule
fi: Päivän aikataulu

en: Full Schedule
fi: Koko aikataulu

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Categories
fi: Luokat

en: Map
fi: Kartta

en: Favorites
fi: Suosikit

en: Configure
fi: Asetukset

en: Change conference
fi: Vaihda konferenssia

en: Select conference
fi: Valitse konferenssi

en: Settings
fi: Asetukset

en: About
fi: Tietoa

en: Latitude: %1
fi: Leveysaste: %1

en: Longitude: %1
fi: Pituusaste: %1

en: No talks found
fi: Esitelmiä ei löytynyt

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Use local timezone
fi: Käytä paikallista aikavyöhykettä

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Add reminder to favorite talks
fi: Lisää muistutus suosikkiesitelmiin

en: Remind before talk start (minutes)
fi: Muistuta ennen esitelmän alkua (minuutteina)

en: Notifications are not supported on your platform
fi: Alusta ei vielä tue ilmoituksia

en: Error during event creation
fi: Virhe tapahtumaa luotaessa

en: Already in favorites
fi: On jo suosikeissa

en: Talk added to favorites, but it overlaps with existing ones:
    %1
fi: Esitelmä lisättiin suosikeihin, mutta se limittyy aiempien kanssa:
    %1

en: Talk added to favorites
fi: Esitelmä lisätty suosikeihin

en: KDE Conference Companion
fi: KDE:n konferenssikumppani

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer and Developer
fi: Ylläpitäjä ja kehittäjä
