kongress - en to gl translation catalogue (53 entries)

en: Cannot save calendar file. Export failed.
gl: Non é posíbel gardar o ficheiro de calendario. A exportación fallou.

en: Export completed successfully
gl: Completouse a exportación

en: Past
gl: Pasadas

en: Upcoming
gl: Vindeiras

en: Conferences
gl: Conferencias

en: No conference found
gl: Non se atopou ningunha conferencia

en: Reload
gl: Cargar de novo

[ctx: @title]
en: Event Details
gl: Detalles do evento

en: Web Page
gl: Páxina web

[ctx: @action:button]
en: Delete from Favorites
gl: Eliminar dos favoritos

[ctx: @action:button]
en: Add to Favorites
gl: Engadir aos favoritos

[ctx: @info:status]
en: Talk removed from favorites.
gl: A charla retirouse das favoritas.

[ctx: @info:status]
en: Unable to remove talk from favorites.
gl: Non é posíbel retirar a charla das favoritas.

en: Export
gl: Exportar

en: Open folder
gl: Abrir un cartafol

en: No favorite talks found for %1
gl: Non se atoparon charlas favoritas para %1

en: No favorite talks found
gl: Non se atoparon charlas favoritas

en: Overlaps with another talk | Overlaps with %1 other talks
gl[0]: Coincide con outra charla
gl[1]: Coincide con outras %1 charlas

en: Conference
gl: Conferencia

en: Change conference
gl: Cambiar de conferencia

en: Select conference
gl: Seleccionar unha conferencia

en: Check for updates
gl: Comprobar se hai actualizacións

en: Map
gl: Mapa

en: Favorites
gl: Favoritos

en: Full Schedule
gl: Programa completo

en: Schedule
gl: Programa

en: Daily Schedule
gl: Programa diario

en: Categories
gl: Categorías

en: Settings
gl: Configuración

en: About
gl: Sobre

[ctx: @title]
en: Map
gl: Mapa

en: Floor %1
gl: Planta %1

en: Find Room
gl: Atopar unha sala

en: Find Amenity
gl: Atopar un servizo

en: Open Map
gl: Abrir o mapa

en: Navigate from here
gl: Navegar desde aquí

en: Navigate to here
gl: Navegar ata aquí

en: Show information
gl: Amosar a información

en: No talks found for %1
gl: Non se atoparon charlas para %1

en: No talks found
gl: Non se atoparon charlas

en: Appearance
gl: Aparencia

en: Use local timezone
gl: Usar o fuso horario local

en: Notifications
gl: Notificacións

en: Notifications are not supported on your platform
gl: A súa plataforma non permite notificacións.

en: Add reminder to favorite talks
gl: Engadir unha lembranza ás charlas favoritas

en: Remind before talk start (minutes)
gl: Lembrar antes do inicio da charla (minutos)

en: Error during event creation
gl: Erro durante a creación do evento

en: Already in favorites
gl: Xa está entre as favoritas

en: Talk added to favorites, but it overlaps with existing ones:
    %1
gl: A charla engadiuse ás favoritas, pero coincide con outras:
    %1

en: Talk added to favorites
gl: A charla engadiuse ás favoritas

en: KDE Conference Companion
gl: Acompañante para conferencias de KDE

en: © 2021 KDE Community
gl: © 2021 Comunidade KDE

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer and Developer
gl: Mantemento e desenvolvemento
