kongress - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Past
nl: Voorbij

en: Upcoming
nl: Aankomend

en: Conferences
nl: Conferenties

en: No conference found
nl: Geen conferentie gevonden

en: Reload
nl: Herladen

en: Select
nl: Selecteren

en: Web Page
nl: Webpagina

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Favorite
nl: Favoriet

en: No favorite talks found for %1
nl: Geen favoriete voordrachten voor %1 gevonden

en: No favorite talks found
nl: Geen favoriete voordrachten gevonden

en: Overlaps with another talk | Overlaps with %1 other talks
nl[0]: Overlapt met een andere voordracht
nl[1]: Overlapt met %1 andere voordrachten

en: Conference
nl: Conferentie

en: Check for updates
nl: Controleren op bijwerken

en: Checking for schedule updates
nl: Controleren op bijgewerkte planning

en: Daily Schedule
nl: Dagelijkse planning

en: Full Schedule
nl: Volledige planning

en: Schedule
nl: Planning

en: Categories
nl: Categorieën

en: Map
nl: Kaart

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Configure
nl: Configureren

en: Change conference
nl: Conferentie wijzigen

en: Select conference
nl: Conferentie selecteren

en: Settings
nl: Instellingen

en: About
nl: Info over

en: Latitude: %1
nl: Breedtegraad: %1

en: Longitude: %1
nl: Lengtegraad: %1

en: No talks found for %1
nl: Geen voordrachten gevonden voor %1

en: No talks found
nl: Geen voordrachten gevonden

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Use local timezone
nl: Lokale tijdzone gebruiken

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Add reminder to favorite talks
nl: Herinnering toevoegen aan favoriete voordrachten

en: Remind before talk start (minutes)
nl: Herinneren voordat voordracht begint (minuten)

en: Notifications are not supported on your platform
nl: Meldingen worden op uw platform niet ondersteund

en: Error during event creation
nl: Fout bij het aanmaken van een gebeurtenis

en: Already in favorites
nl: Al in favorieten

en: Talk added to favorites, but it overlaps with existing ones:
    %1
nl: Voordracht toegevoegd aan favorieten, maar het overlapt met bestaanden:
    %1

en: Talk added to favorites
nl: Voordracht aan favorieten toegevoegd

en: KDE Conference Companion
nl: Compagnon van KDE Conference

en: © 2021 KDE Community
nl: © 2021 KDE gemeenschap

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer and Developer
nl: Onderhouder en ontwikkelaar
