kongress - en to nn translation catalogue (44 entries)

en: Past
nn: Eldre

en: Upcoming
nn: Framtidige

en: Conferences
nn: Konferansar

en: No conference found
nn: Fann ikkje nokon konferansar

en: Reload
nn: Last om att

en: Select
nn: Vel

en: Web Page
nn: Heimeside

en: Delete
nn: Slett

en: Favorite
nn: Merk som favoritt

en: No favorite talks found for %1
nn: Fann ingen favoritt­presentasjonar for %1

en: No favorite talks found
nn: Fann ingen favoritt­presentasjonar

en: Details
nn: Detaljar

en: Overlaps with another talk | Overlaps with %1 other talks
nn[0]: Overlappar med ein annan presentasjon
nn[1]: Overlappar med %1 andre presentasjonar

en: Conference
nn: Konferanse

en: Check for updates
nn: Sjå etter oppdateringar

en: Checking for schedule updates
nn: Ser etter oppdateringar av timeplanen

en: Daily Schedule
nn: Dagleg timeplan

en: Full Schedule
nn: Full timeplan

en: Schedule
nn: Timeplan

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Map
nn: Kart

en: Favorites
nn: Favorittar

en: Configure
nn: Set opp

en: Change conference
nn: Byt konferanse

en: Select conference
nn: Vel konferanse

en: Settings
nn: Innstillingar

en: About
nn: Om

en: Latitude: %1
nn: Breiddegrad: %1

en: Longitude: %1
nn: Lengdegrad: %1

en: No talks found for %1
nn: Fann ingen presentasjonar for %1

en: No talks found
nn: Fann ingen presentasjonar

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Use local timezone
nn: Bruk lokal tidssone

en: Notifications
nn: Varslingar

en: Add reminder to favorite talks
nn: Legg til påminning om favorittpresentasjonar

en: Remind before talk start (minutes)
nn: Påminning før presentasjonen startar (minutt)

en: Notifications are not supported on your platform
nn: Påminningar er ikkje støtta på plattforma di

en: Error during event creation
nn: Feil ved oppretting av arrangement

en: Already in favorites
nn: Er allereie merkt som favoritt

en: Talk added to favorites, but it overlaps with existing ones:
    %1
nn: Presentasjonen er lagd til som favoritt, men overlappar med andre presentasjonar:
    %1

en: Talk added to favorites
nn: Presentasjonen er lagd til som favoritt

en: KDE Conference Companion
nn: Konferanse­assistent frå KDE

en: © 2021 KDE Community
nn: © 2021 KDE-fellesskapet

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer and Developer
nn: Vedlikehaldar og utviklar
