kongress - en to pl translation catalogue (53 entries)

en: Cannot save calendar file. Export failed.
pl: Nie można zapisać pliku kalendarza. Nie udało się wyeksportować.

en: Export completed successfully
pl: Pomyślnie ukończono eksportowanie

en: Past
pl: Przez

en: Upcoming
pl: Nadchodzące

en: Conferences
pl: Spotkania

en: No conference found
pl: Nie znaleziono żadnego spotkania

en: Reload
pl: Wczytaj ponownie

[ctx: @title]
en: Event Details
pl: Szczegóły wydarzenia

en: Web Page
pl: Strona sieciowa

[ctx: @action:button]
en: Delete from Favorites
pl: Usuń z ulubionych

[ctx: @action:button]
en: Add to Favorites
pl: Dodaj do ulubionych

[ctx: @info:status]
en: Talk removed from favorites.
pl: Usunięto rozmowę z ulubionych.

[ctx: @info:status]
en: Unable to remove talk from favorites.
pl: Nie można usunąć rozmowy z ulubionych.

en: Export
pl: Wyeksportuj

en: Open folder
pl: Otwórz katalog

en: No favorite talks found for %1
pl: Nie znaleziono żadnych ulubionych rozmów dla %1

en: No favorite talks found
pl: Nie znaleziono żadnych ulubionych rozmów

en: Overlaps with another talk | Overlaps with %1 other talks
pl[0]: Nachodzi się z inną rozmową
pl[1]: Nachodzi się z %1 innymi rozmowami
pl[2]: Nachodzi się z %1 innymi rozmowami

en: Conference
pl: Spotkanie

en: Change conference
pl: Zmień spotkanie

en: Select conference
pl: Zaznacz spotkanie

en: Check for updates
pl: Szukaj uaktualnień

en: Map
pl: Mapa

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Full Schedule
pl: Plan pełny

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Daily Schedule
pl: Plan dzienny

en: Categories
pl: Kategorie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: About
pl: O programie

[ctx: @title]
en: Map
pl: Mapa

en: Floor %1
pl: Piętro %1

en: Find Room
pl: Znajdź pokój

en: Find Amenity
pl: Znajdź udogodnienia

en: Open Map
pl: Otwórz mapę

en: Navigate from here
pl: Doprowadź mnie stąd

en: Navigate to here
pl: Doprowadź mnie tutaj

en: Show information
pl: Pokaż informacje

en: No talks found for %1
pl: Nie znaleziono żadnych rozmów dla %1

en: No talks found
pl: Nie znaleziono żadnych rozmów

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Use local timezone
pl: Użyj miejscowej strefy czasowej

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Notifications are not supported on your platform
pl: Powiadomienia nie są obsługiwane na twojej platformie

en: Add reminder to favorite talks
pl: Dodaj przypomnienie do ulubionych rozmów

en: Remind before talk start (minutes)
pl: Przypomnij przed rozpoczęciem rozmowy (w minutach)

en: Error during event creation
pl: Błąd przy tworzeniu wydarzenia

en: Already in favorites
pl: Już jest w ulubionych

en: Talk added to favorites, but it overlaps with existing ones:
    %1
pl: Dodano rozmowę do ulubionych, lecz nachodzi się z istniejącą:
    %1

en: Talk added to favorites
pl: Dodano rozmowę do ulubionych

en: KDE Conference Companion
pl: Program do spotkań od KDE

en: © 2021 KDE Community
pl: © 2021 Społeczność KDE

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer and Developer
pl: Opiekun i programista
