kongress - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Vymazať

en: Favorite
sk: Obľúbené

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Map
sk: Mapa

en: Favorites
sk: Obľúbené
