kongress - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: Past
sl: Preteklo

en: Upcoming
sl: Prihajajoče

en: Conferences
sl: Konference

en: No conference found
sl: Ni najdene konference

en: Reload
sl: Ponovno naloži

en: Select
sl: Izberi

en: Web Page
sl: Spletna stran

en: Delete
sl: Zbriši

en: Favorite
sl: Priljubljena

en: No favorite talks found for %1
sl: Ni najdenih priljubljenih govorov za %1

en: No favorite talks found
sl: Ni najdenih priljubljenih govorov

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Overlaps with another talk | Overlaps with %1 other talks
sl[0]: Prekriva se z %1 drugim referatom
sl[1]: Prekriva se z %1 drugima referatoma
sl[2]: Prekriva se z %1 drugimi referati
sl[3]: Prekriva se z %1 drugimi referati

en: Conference
sl: Konferenca

en: Check for updates
sl: Preveri za posodobitve

en: Checking for schedule updates
sl: Preverjam za posodobitve časovnic

en: Daily Schedule
sl: Dnevni urnik

en: Full Schedule
sl: Celotni urnik

en: Schedule
sl: Urnik

en: Categories
sl: Kategorije

en: Map
sl: Zemljevid

en: Favorites
sl: Priljubljene

en: Configure
sl: Nastavi

en: Change conference
sl: Spremeni konferenco

en: Select conference
sl: Izberi konferenco

en: Settings
sl: Nastavitve

en: About
sl: O programu

en: Latitude: %1
sl: Zemljepisna širina: %1

en: Longitude: %1
sl: Zemljepisna dolžina: %1

en: No talks found for %1
sl: Ni najdenih govorov za %1

en: No talks found
sl: Ni najdenih govorov

en: Appearance
sl: Videz

en: Use local timezone
sl: Uporabljaj lokalni časovni pas

en: Notifications
sl: Obvestila

en: Add reminder to favorite talks
sl: Dodaj opomnik v priljubljene govore

en: Remind before talk start (minutes)
sl: Opozori pred začetkom govora (minute)

en: Notifications are not supported on your platform
sl: Obvestila niso podprta na vaši platformi

en: Error during event creation
sl: Napaka ob kreiranju dogodka

en: Already in favorites
sl: Je že med priljubljenimi

en: Talk added to favorites, but it overlaps with existing ones:
    %1
sl: Referat je dodan med priljubljene, vendar se prekriva z obstoječimi:
    %1

en: Talk added to favorites
sl: Referat dodan med priljubljene

en: KDE Conference Companion
sl: Pomočnik KDE konference

en: © 2021 KDE Community
sl: © 2021 skupnost KDE

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer and Developer
sl: Vzdrževalec in razvijalec
