kongress - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Past
uk: Минулі

en: Upcoming
uk: Майбутні

en: Conferences
uk: Конференції

en: No conference found
uk: Конференцій не виявлено

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Select
uk: Вибрати

en: Web Page
uk: Вебсторінку

en: Delete
uk: Вилучити

en: Favorite
uk: Улюблена

en: No favorite talks found for %1
uk: Не знайдено улюблених доповідей, які відповідають %1

en: No favorite talks found
uk: Не знайдено улюблених доповідей

en: Details
uk: Подробиці

en: Overlaps with another talk | Overlaps with %1 other talks
uk[0]: Перекривається із %1 іншою доповіддю
uk[1]: Перекривається із %1 іншими доповідями
uk[2]: Перекривається із %1 іншими доповідями
uk[3]: Перекривається із іншою доповіддю

en: Conference
uk: Конференція

en: Check for updates
uk: Перевірити оновлення

en: Checking for schedule updates
uk: Шукаємо оновлення розкладу

en: Daily Schedule
uk: Розклад дня

en: Full Schedule
uk: Повний розклад

en: Schedule
uk: Розклад

en: Categories
uk: Категорії

en: Map
uk: Карта

en: Favorites
uk: Улюблене

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Change conference
uk: Змінити конференцію

en: Select conference
uk: Виберіть конференцію

en: Settings
uk: Параметри

en: About
uk: Про програму

en: Latitude: %1
uk: Широта: %1

en: Longitude: %1
uk: Довгота: %1

en: No talks found for %1
uk: Не знайдено доповідей, які відповідають %1

en: No talks found
uk: Доповідей не виявлено

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Use local timezone
uk: Використовувати місцевий часовий пояс

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Add reminder to favorite talks
uk: Додати нагадування для улюблених доповідей

en: Remind before talk start (minutes)
uk: Нагадування до початку доповіді (у хвилинах)

en: Notifications are not supported on your platform
uk: На вашій платформі не передбачено підтримки сповіщень

en: Error during event creation
uk: Помилка під час спроби створити запис події

en: Already in favorites
uk: Вже є в улюблених

en: Talk added to favorites, but it overlaps with existing ones:
    %1
uk: Доповідь додано до улюблених, але вона перекривається із наявними:
    %1

en: Talk added to favorites
uk: Доповідь додано до улюблених

en: KDE Conference Companion
uk: KDE-компаньйон для конференцій

en: © 2021 KDE Community
uk: © Спільнота KDE, 2021

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer and Developer
uk: Супровідник і розробник
