autorefresh - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
ar: إ&نعاش آلي

en: None
ar: بلا

en: Every 15 Seconds
ar: كلّ 15 ثانية

en: Every 30 Seconds
ar: كلّ 30 ثانية

en: Every Minute
ar: كلّ دقيقة

en: Every 5 Minutes
ar: كلّ 5 دقائق

en: Every 10 Minutes
ar: كلّ 10 دقائق

en: Every 15 Minutes
ar: كلّ 15 دقيقة

en: Every 30 Minutes
ar: كلّ 30 دقيقة

en: Every 60 Minutes
ar: كلّ 60 دقيقة

en: Every 2 Hours
ar: كلّ ساعتين

en: Every 6 Hours
ar: كلّ 6 ساعات

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
ar: تعذّر إنعاش المصدر

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
ar: <qt>تعذّر على هذه الملحقة إنعاش الجزء الحالي آليًا..</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ar: أ&دوات
