babelfish - en to ar translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ar: أ&دوات

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ar: شريط أدوات إضافي

en: Translate Web Page
ar: ترجم صفحة الوِب

en: Translate Web &Page
ar: ترجم &صفحة الوِب

en: &English To
ar: من الإن&جليزية إلى

en: &French To
ar: من ال&فرنسية إلى

en: &German To
ar: من الأل&مانية إلى

en: &Greek To
ar: من ال&يونانية إلى

en: &Spanish To
ar: من الإ&سبانية إلى

en: &Portuguese To
ar: من ال&برتغالية إلى

en: &Italian To
ar: من الإي&طالية إلى

en: &Dutch To
ar: من ال&هولندية إلى

en: &Russian To
ar: من ال&روسية إلى

en: &Chinese (Simplified)
ar: من ال&صينية (المبسّطة)

en: Chinese (&Traditional)
ar: من الصينية (ال&تقليدية)

en: &Dutch
ar: ال&هولندية

en: &French
ar: ال&فرنسية

en: &German
ar: ال&إلمانية

en: &Greek
ar: ال&يونانية

en: &Italian
ar: الإي&طالية

en: &Japanese
ar: ال&يابانية

en: &Korean
ar: ال&كورية

en: &Norwegian
ar: ال&نروجية

en: &Portuguese
ar: ال&برتغالية

en: &Russian
ar: ال&روسية

en: &Spanish
ar: الإس&بانية

en: T&hai
ar: الت&ايلندية

en: &Arabic
ar: ال&عربية

en: &English
ar: الإن&جليزية

en: &Chinese (Simplified) to English
ar: من ال&صينية (المبسّطة) إلى الإنجليزية

en: Chinese (&Traditional) to English
ar: من الصينية (الت&قليدية) إلى الإنجليزية

en: &Japanese to English
ar: من ال&يابانية إلى الإنجليزية

en: &Korean to English
ar: من من ال&كورية إلى الإنجليزية

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
ar: عنوان مشوَّه

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
ar: العنوان الذي أدخلته غير صالح، فضلًا صحّحه وحاول مجدّدًا.
