kget - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Download Manager
ar: مدير التنزيل

en: Show Drop Target
ar: أظهر هدف الإسقاط

en: List All Links
ar: اسرد جميع الروابط

en: List Selected Links
ar: اسرد الروابط المحددة

en: No Links
ar: لا توجد روابط

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ar: أ&دوات
