libkonq - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Accept
ar: اقبل

en: Reject
ar: ارفض

en: &Open
ar: ا&فتح

en: Create &Folder...
ar: أنشئ م&جلدًا...

en: &Restore
ar: ا&ستعد

en: Show Original Directory
ar: أظهر الدليل الأصلي

en: Show Original File
ar: أظهر الملف الأصلي

en: &Empty Trash Bin
ar: أ&فرغ المهملات

en: &Configure Trash Bin
ar: ا&ضبط سلة المهملات

en: &Bookmark This Page
ar: &علّم هذه الصفحة

en: &Bookmark This Location
ar: &علّم هذا المكان

en: &Bookmark This Folder
ar: &علّم هذا المجلد

en: &Bookmark This Link
ar: علّم هذه الوصلة

en: &Bookmark This File
ar: علّم هذا الملف

en: Preview In
ar: عاين في

en: Open Terminal Here
ar: افتح الطرفية هنا
