akregator_konqplugin - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
be: Дадаць стужку ў Akregator

en: Add Feeds to Akregator
be: Дадаць стужкі ў Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
be: Дадаць усе знойдзеныя стужкі ў Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
be: Падпісацца на абнаўленні сайта (праз стужку навінаў)

en: Imported Feeds
be: Імпартаваныя стужкі
