autorefresh - en to be translation catalogue (12 entries)

en: &Auto Refresh
be: Аўтааднаўленне

en: None
be: Няма

en: Every 15 Seconds
be: Кожныя 15 секунд

en: Every 30 Seconds
be: Кожныя 30 секунд

en: Every Minute
be: Кожную хвіліну

en: Every 5 Minutes
be: Кожныя 5 хвілін

en: Every 10 Minutes
be: Кожныя 10 хвілін

en: Every 15 Minutes
be: Кожныя 15 хвілін

en: Every 30 Minutes
be: Кожныя 30 хвілін

en: Every 60 Minutes
be: Кожныя 60 хвілін

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
be: <qt>Гэтая ўтулка не можа аднаўляць бягучую частку.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
be: Н&ачынне
