babelfish - en to be translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
be: Н&ачынне

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
be: Дадатковая панель

en: Translate Web Page
be: Перакласці вэб-старонку

en: Translate Web &Page
be: Перакласці вэб-старонку

en: &English To
be: З англійскай

en: &French To
be: З французскай

en: &German To
be: З нямецкай

en: &Spanish To
be: З іспанскай

en: &Portuguese To
be: З партугальскай

en: &Italian To
be: З італьянскай

en: &Dutch To
be: З дацкай

en: &Chinese (Simplified)
be: &Кітайская (Спрошчаная)

en: Chinese (&Traditional)
be: Кітайская (&Традыцыйная)

en: &Dutch
be: Галандская

en: &French
be: Французская

en: &German
be: Нямецкая

en: &Italian
be: Італьянская

en: &Japanese
be: Японская

en: &Korean
be: Карэйская

en: &Norwegian
be: Нарвежская

en: &Portuguese
be: Партугальская

en: &Russian
be: Руская

en: &Spanish
be: Іспанская

en: T&hai
be: Тайская

en: &English
be: Англійская

en: &Chinese (Simplified) to English
be: Кітайская спрошчаная на англійскую

en: Chinese (&Traditional) to English
be: Кітайская традыцыйная на англійскую

en: &Japanese to English
be: Японскую на англійскую

en: &Korean to English
be: Карэйскую на англійскую

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
be: Вы ўвялі недапушчальны адрас, калі ласка, выпраўце яго і паспрабуйце зноў.
