fsview - en to be translation catalogue (61 entries)

en: Name
be: Назва

en: Size
be: Памер

en: File Count
be: Колькасць файлаў

en: Directory Count
be: Колькасць тэчак

en: Last Modified
be: Апошняя змена

en: Owner
be: Уласнік

en: Group
be: Група

en: Mime Type
be: Тып MIME

en: Go To
be: Перайсці

en: Stop at Depth
be: Спыніцца на глыбіні

en: Stop at Area
be: Спыніцца на вобласці

en: Stop at Name
be: Спыніцца на назве

en: Go Up
be: Угору

en: Stop Refresh
be: Спыніць абнаўленне

en: Refresh
be: Абнавіць

en: Refresh '%1'
be: Абнавіць '%1'

en: Color Mode
be: Рэжым колераў

en: Visualization
be: Візуалізацыя

en: None
be: Няма

en: Depth
be: Глыбіня

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
be: <p>Гэта утулка FSView, графічны аглядны рэжым, які паказвае выкарыстанне файлавай сістэмы пры дапамозе дрэвападобнай структуры.</p><p>Звярніце увагу, што ў гэтым рэжыме, аўтаматычнага аднаўлення пры зменах у файлавай сістэме <b>НЕ</b> адбываецца.</p><p>Наконт выкарыстання і даступных опцый, глядзіце дапамогу ў меню 'Help/lДаведка па FSView'.</p>

en: &FSView Manual
be: Даведка па &FSView

en: Show FSView manual
be: Даведка па FSView

en: Opens the help browser with the FSView documentation
be: Адкрывае аглядчык дапамогі з дакументацыяй FSView

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
be: FSView не падтрымлівае аўтаматычнага аднаўлення, калі змены адбываюцца з файламі і дырэкторыямі, якія бачны ў FSView.
    Падрабязней глядзіце ў 'Help/FSView Manual'.

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
be: &Выгляд

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
be: &Дапамога

en: Filesystem Viewer
be: Прагляд файлавай сістэмы

en: View filesystem starting from this folder
be: Прагледзець файлавую сістэму, пачынаючы з гэтай тэчкі.

en: Text %1
be: Тэкст %1

en: Recursive Bisection
be: Рэкурсіўны падзел папалам

en: Columns
be: Слупкі

en: Rows
be: Радкі

en: Always Best
be: Заўсёды лепшы

en: Best
be: Лепшы

en: Alternate (V)
be: Дадатковы (V)

en: Alternate (H)
be: Дадатковы (H)

en: Horizontal
be: Гарызантальна

en: Vertical
be: Вертыкальна

en: Nesting
be: Укладанне

en: Border
be: Поле

en: Width %1
be: Шырыня %1

en: Allow Rotation
be: Дазволіць паварот

en: Shading
be: Зацяненне

en: Visible
be: Бачны

en: Top Left
be: Верхні левы

en: Top Center
be: Уверсе пасярэдзіне

en: Top Right
be: Правы верхні

en: Bottom Left
be: Левы ніжні

en: Bottom Center
be: Унізе пасярэдзіне

en: Bottom Right
be: Правы ніжні

en: No %1 Limit
be: Няма %1 межы

en: No Area Limit
be: Няма межы вобласці

en: Area of '%1' (%2)
be: Вобласць '%1' (%2)

en: Double Area Limit (to %1)
be: Двайная мяжа вобласці (да %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
be: Палавінчатая мяжа вобласці (да %1)

en: No Depth Limit
be: Няма межы глыбіні

en: Depth of '%1' (%2)
be: Глыбіня '%1' (%2)

en: Depth %1
be: Глыбіня %1

en: Decrement (to %1)
be: Дэкрэмент (да %1)

en: Increment (to %1)
be: Інкрэмент (да %1)
