imgalleryplugin - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Create
be: Стварыць

en: Look
be: Выгляд

en: Font si&ze:
be: Па&мер шрыфту:

en: &Foreground color:
be: &Колер тэксту:

en: &Background color:
be: &Фонавы колер:

en: Folders
be: Тэчкі

en: Thumbnails
be: Мініятуры

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
be: Н&ачынне
