konqueror - en to be translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
be: Н&ачынне

en: Input Required:
be: Патрабуецца ўвод:

en: &Execute Shell Command...
be: &Выканаць каманду абалонкі...

en: Executing shell commands works only on local directories.
be: Выкананне каманды абалонкі працуе толькі для мясцовых тэчак.

en: Execute shell command in current directory:
be: Выканаць каманду абалонкі ў актыўнай тэчцы:

en: Output from command: "%1"
be: Вывад каманды: "%1"
