libkonq - en to be translation catalogue (11 entries)

en: &Open
be: &Адкрыць

en: Create &Folder...
be: Стварыць &тэчку...

en: &Restore
be: &Аднавіць

en: &Empty Trash Bin
be: &Пустая сметніца

en: &Bookmark This Page
be: &Дадаць гэтую старонку ў закладкі

en: &Bookmark This Location
be: &Дадаць гэтае месцазнаходжанне ў закладкі

en: &Bookmark This Folder
be: &Дадаць гэтую тэчку ў закладкі

en: &Bookmark This Link
be: &Дадаць гэтую спасылку ў закладкі

en: &Bookmark This File
be: &Дадаць гэты файл у закладкі

en: Preview In
be: Прагляд у

en: &Properties
be: &Уласцівасці
