uachangerplugin - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Change Browser Identification
be: Ідэнтыфікацыя вандроўніка

en: Other
be: Іншы

en: Default Identification
be: Ідэнтыфікацыя па змаўчанні

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
be: Ужыць да ўсяго сайту

en: Configure...
be: Наставіць...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
be: Н&ачынне

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
be: Дадатковая панель
