libkonq - en to be@latin translation catalogue (11 entries)

en: &Open
be@latin: &Adčyni

en: Create &Folder...
be@latin: Stvary &kataloh...

en: &Restore
be@latin: &Uznavi

en: &Empty Trash Bin
be@latin: &Vyčyści śmietnicu

en: &Bookmark This Page
be@latin: Stvary &zakładku dla hetaj staronki

en: &Bookmark This Location
be@latin: Stvary &zakładku dla hetaha miesca

en: &Bookmark This Folder
be@latin: Stvary &zakładku dla hetaha kataloha

en: &Bookmark This Link
be@latin: Stvary &zakładku dla hetaha łuča

en: &Bookmark This File
be@latin: Stvary &zakładku dla hetaha fajła

en: Preview In
be@latin: Padhladaj

en: &Properties
be@latin: &Ułaścivaści
