akregator_konqplugin - en to bg translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
bg: Добавяне на емисия към Akregator

en: Add Feed to Akregator
bg: Добавяне на емисия към Akregator

en: Add Feeds to Akregator
bg: Добавяне на емисии към Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
bg: Добавяне на всички открити емисии към Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
bg: Получаване на новини при обновяване на сайта

en: Imported Feeds
bg: Внесени емисии

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
bg: Грешка при свързването с Akregator чрез D-Bus

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
bg: Грешка при извикване на D-Bus
