autorefresh - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
bg: &Автоматично обновяване

en: None
bg: Без

en: Every 15 Seconds
bg: През 15 секунди

en: Every 30 Seconds
bg: През 30 секунди

en: Every Minute
bg: През 1 минута

en: Every 5 Minutes
bg: През 5 минути

en: Every 10 Minutes
bg: През 10 минути

en: Every 15 Minutes
bg: През 15 минути

en: Every 30 Minutes
bg: През 30 минути

en: Every 60 Minutes
bg: През 60 минути

en: Every 2 Hours
bg: През 2 часа

en: Every 6 Hours
bg: През 6 часа

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
bg: Грешка при обновяване на източника

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
bg: <qt>Приставката не може да обнови избраната част.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
bg: &Инструменти
