babelfish - en to bg translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
bg: &Инструменти

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
bg: Допълнителна лента с инструменти

en: Translate Web Page
bg: Превеждане на уеб страница

en: Translate Web &Page
bg: Превеждане на &уеб страница

en: &English To
bg: От &английски на

en: &French To
bg: От &френски на

en: &German To
bg: От &немски на

en: &Greek To
bg: От &гръцки на

en: &Spanish To
bg: От &испански на

en: &Portuguese To
bg: От &португалски на

en: &Italian To
bg: От и&талиански на

en: &Dutch To
bg: От &холандски

en: &Russian To
bg: От &руски на

en: &Chinese (Simplified)
bg: &Китайски (опростен)

en: Chinese (&Traditional)
bg: Кита&йски (традиционен)

en: &Dutch
bg: &Холандски

en: &French
bg: &Френски

en: &German
bg: &Немски

en: &Greek
bg: &Гръцки

en: &Italian
bg: И&талиански

en: &Japanese
bg: &Японски

en: &Korean
bg: К&орейски

en: &Norwegian
bg: &Норвежки

en: &Portuguese
bg: &Португалски

en: &Russian
bg: &Руски

en: &Spanish
bg: &Испански

en: T&hai
bg: Тай&ландски

en: &Arabic
bg: Араб&ски

en: &English
bg: &Английски

en: &Chinese (Simplified) to English
bg: От &китайски (опростен) на английски

en: Chinese (&Traditional) to English
bg: От кита&йски (традиционен) на английски

en: &Japanese to English
bg: От &японски на английски

en: &Korean to English
bg: От к&орейски на английски

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
bg: Неправилен URL-адрес

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
bg: Въведеният адрес не е валиден. Моля, оправете грешката и опитайте отново.

[ctx: @info]
en: You are viewing this page over a secure connection.<nl/><nl/>The URL of the page will sent to the online translation service,<nl/>which may fetch the insecure version of the page.
bg: Преглеждате тази страница през защитена връзка. <nl/> <nl/> URL-адресът на страницата ще бъде изпратен на онлайн преводаческата услуга, която може да достави несигурна версия на страницата.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
bg: Предупреждение за сигурност
