dirfilterplugin - en to bg translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
bg: Скриване лентата на филтъра

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
bg: &Филтър:

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
bg: Филтриране по &вид

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
bg: Филтриране по вида на файла.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
bg: Показване лентата на филтъра

en: Use Multiple Filters
bg: Няколко филтъра

en: Show Count
bg: Показване на броя

en: Reset
bg: Анулиране

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
bg: &Инструменти

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
bg: Допълнителна лента с инструменти
