fsview - en to bg translation catalogue (71 entries)

en: Name
bg: Име

en: Size
bg: Големина

en: File Count
bg: Брой файлове

en: Directory Count
bg: Брой директории

en: Last Modified
bg: Последна промяна

en: Owner
bg: Собственик

en: Group
bg: Група

en: Mime Type
bg: Тип MIME

en: Go To
bg: Навигация

en: Stop at Depth
bg: Прекъсване на ниво

en: Stop at Area
bg: Спиране при област

en: Stop at Name
bg: Прекъсване на име

en: Go Up
bg: Нагоре

en: Stop Refresh
bg: Прекъсване на обновяването

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Refresh '%1'
bg: Обновяване на "%1"

en: Color Mode
bg: Цветен режим

en: Visualization
bg: Визуализация

en: None
bg: Без

en: Depth
bg: Ниво

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
bg[0]: Четене на 1 директория в %2
bg[1]: Четене на %1 директории в %2

en: 1 folder | %1 folders
bg[0]: 1 директория
bg[1]: %1 директории

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
bg: <p>Това е приставка за разглеждане на използването на файловата система в дървовидна структура.</p> <p>Не се поддържа автоматично обновяване когато се обнови файл или директория, която се показва в момента в програмата. За подробности, вижте ръководството на FSView.</p>

en: &FSView Manual
bg: &Ръководство за FSView

en: Show FSView manual
bg: Показване на ръководството за FSView

en: Opens the help browser with the FSView documentation
bg: Отваряне на браузъра с документацията за FSView

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
bg: Преместване в кошчето

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
bg: Изтриване

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
bg: &Редактиране вида файл...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
bg: Подробности

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
bg: Не се поддържа автоматично обновяване когато се обнови файл или директория, която се показва в момента в програмата.
    За подробности, вижте ръководството на FSView.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
bg: &Редактиране

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
bg: Пре&глед

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
bg: &Помощ

en: Filesystem Viewer
bg: Визуализатор на файлови системи

en: View filesystem starting from this folder
bg: Преглед на файловата система от директорията

en: Text %1
bg: Текст %1

en: Recursive Bisection
bg: Рекурсивно разполовяване

en: Columns
bg: Колони

en: Rows
bg: Редове

en: Always Best
bg: Винаги най-доброто

en: Best
bg: Най-доброто

en: Alternate (V)
bg: Редуване (В)

en: Alternate (H)
bg: Редуване (Х)

en: Horizontal
bg: Хоризонтално

en: Vertical
bg: Вертикално

en: Nesting
bg: Влагане

en: Border
bg: Рамка

en: Correct Borders Only
bg: Коригиране само на рамките

en: Width %1
bg: Широчина %1

en: Allow Rotation
bg: Въртене

en: Shading
bg: Сянка

en: Visible
bg: Видимо

en: Take Space From Children
bg: Заемане на място от поддиректориите

en: Top Left
bg: Горе, ляво

en: Top Center
bg: Горе, центрирано

en: Top Right
bg: Горе, дясно

en: Bottom Left
bg: Долу, ляво

en: Bottom Center
bg: Долу, центрирано

en: Bottom Right
bg: Долу, дясно

en: No %1 Limit
bg: Без лимит на %1

en: No Area Limit
bg: Без лимит на области

en: Area of '%1' (%2)
bg: Област "%1" (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
bg[0]: 1 пиксел
bg[1]: %1 пиксела

en: Double Area Limit (to %1)
bg: Двойно увеличаване лимита на област (до %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
bg: Двойно намаляване лимита на област (до %1)

en: No Depth Limit
bg: Без лимит на нива

en: Depth of '%1' (%2)
bg: Ниво "%1" (%2)

en: Depth %1
bg: Ниво %1

en: Decrement (to %1)
bg: Намаляване (до %1)

en: Increment (to %1)
bg: Увеличаване (до %1)
