kfmclient - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
bg: Инструмент на KDE за отваряне на URL-адреси от команден ред

en: Non interactive use: no message boxes
bg: Неинтерактивна употреба: няма кутии за съобщения

en: Show available commands
bg: Показване на наличните команди

en: Command (see --commands)
bg: Команда (вж. --commands)

en: Arguments for command
bg: Параметри на командата

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
bg: Файловете, отворени от програмата, ще бъдат изтрити след приключване на програмата

en: 
    Syntax:
bg: 
    Синтаксис:

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, $HOME is used instead.
bg:   kfmclient openURL "url" ["mimetype"]
                # Отваря прозорец показващ "url".
                #  "url" може да е относителен път
                #   или име на файл, като "." или "subdir/"
                #   Ако е пропуснато "url", се ползва $HOME.

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
bg:             # Ако е зададено "mimetype", ще се използва за определяне
                #   на приставката, която да ползва Konqueror. Например задайте
                #   text/html за уеб-страница и тя ще се зареди по-бързо

en:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Same as above but opens a new tab with 'url' in an existing Konqueror
                #   window on the current active desktop if possible.
bg:   kfmclient newTab "url" ["mimetype"]
                # Също като горното, но отваря подпрозорец в съществуващ прозорец
                #   на Konqueror на текущия работен плот, ако е възможно.

en: Syntax error, not enough arguments
bg: Синтактична грешка. Недостатъчно аргументи

en: Syntax error, too many arguments
bg: Синтактична грешка. Прекалено много аргументи

en: Syntax error, unknown command '%1'
bg: Синтактична грешка. Непозната команда '%1'
