khtmlsettingsplugin - en to bg translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
bg: &Инструменти

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
bg: Допълнителна лента с инструменти

en: HTML Settings
bg: Настройки на HTML

en: &Cookies
bg: &Бисквитки

en: &Plugins
bg: &Приставки

en: Autoload &Images
bg: &Автоматично зареждане на изображения

en: Enable Pro&xy
bg: Включване на п&роксито

en: Enable Cac&he
bg: Включване на к&еш-паметта

en: Cache Po&licy
bg: Правила на ке&ш-паметта

en: &Keep Cache in Sync
bg: &Синхронизиране на кеш-паметта

en: &Use Cache if Possible
bg: &Използване кеш-паметта, когато е възможно

en: &Offline Browsing Mode
bg: Ре&жим "Без връзка с мрежата"

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
bg: Бисквитките не могат да бъдат променени, понеже няма връзка с демона им.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
bg: Насткойките на бисквитки са недостъпни
