konqueror - en to bg translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
bg: &Инструменти

en: Input Required:
bg: Входни данни:

en: &Execute Shell Command...
bg: Изп&ълнение на команда...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
bg: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Грешка в програмата. Моля, съобщете за нея.

en: Executing shell commands works only on local directories.
bg: Изпълнението на команда работи само в локалните директории.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
bg: Изпълнение на конзолна команда

en: Execute shell command in current directory:
bg: Изпълнение на команда в текущата директория:

en: Output from command: "%1"
bg: Резултат от командата: "%1"
