libkonq - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: &Open
bg: &Отваряне

en: Create &Folder...
bg: &Създаване на папка...

en: &Restore
bg: &Възстановяване

en: Show Original Directory
bg: Показване на първоначалната директория

en: Show Original File
bg: Показване на първоначалния файл

en: &Empty Trash Bin
bg: Изчистване на ко&шчето

en: &Configure Trash Bin
bg: &Настройки на кошчето

en: &Bookmark This Page
bg: &Отмятане на тази страница

en: &Bookmark This Location
bg: &Отмятане на това местоположение

en: &Bookmark This Folder
bg: &Отмятане на тази папка

en: &Bookmark This Link
bg: &Отмятане на тази препратка

en: &Bookmark This File
bg: &Отмятане на този файл

en: Preview In
bg: Преглед

en: Open Terminal Here
bg: Отваряне на терминал тук

en: &Properties
bg: Информа&ция
