searchbarplugin - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
bg: Лента за търсене<p>Въведете думи за търсене. Натиснете иконата, за да промените режима на търсене или търсачката.</p>

en: Search Bar
bg: Лента за търсене

en: Focus Searchbar
bg: Активиране на лентата за търсене

en: Find in Page...
bg: Търсене в страницата...

en: Find in This Page
bg: Търсене в страницата

en: Select Search Engines...
bg: Избор на търсачка...

en: Add %1...
bg: Добавяне на %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
bg: Лента за търсене

en: Set Uri Shortcuts
bg: Съкращения за адреси

en: Name:
bg: Име:

en: Shortcuts:
bg: Съкращение:
