uachangerplugin - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
bg: Промяна на идентификацията

en: Other
bg: Друго

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
bg: Версия %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
bg: Версия %1 за %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
bg: %1 %2 за %3

en: Default Identification
bg: Стандартна идентификация

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
bg: Прилагане върху целия сайт

en: Configure...
bg: Настройване...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
bg: &Инструменти

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
bg: Допълнителна лента с инструменти
