kcmkonqhtml - en to br translation catalogue (87 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pOpenAfterCurrentPage)
en: Open &new tab after current tab
br: Digeriñ ar vevennig &nevez goude ar vevennig red

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pTabConfirm)
en: Confirm &when closing windows with multiple tabs
br: Kadarnaat pa vez serret ur prenestr gant meur a bevennigoù

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox3_2)
en: Images
br: Skeudennoù

en: A&utomatically load images
br: Kargañ ar skeudennoù ent e&mgefreek

[ctx: animations]
en: Enabled
br: Bev

[ctx: animations]
en: Disabled
br: Marv

en: A&nimations:
br: B&uhezadurioù :

[ctx: underline]
en: Enabled
br: Bev

[ctx: underline]
en: Disabled
br: Dizoberiet

en: Und&erline links:
br: Isl&inañ an ereoù :

en: Font Si&ze
br: &Ment an nodrezh

en: M&inimum font size:
br: Ment &izelañ an nodrezh :

en: &Medium font size:
br: Ment &kreiz an nodrezh :

en: S&tandard font:
br: Nodrezh s&tandard :

en: This is the font used to display normal text in a web page.
br: Setu an nodrezh implij da ziskouez skrid boas er bajenn gwiad.

en: &Fixed font:
br: Nodrezh &ingal :

en: S&erif font:
br: Nodrezh S&erif :

en: Sa&ns serif font:
br: Nodrezh sa&ns serif :

en: Use Language Encoding
br: Implijit kodadur ar yezh

en: Default encoding:
br: Kodadur dre ziouer :

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup1)
en: Stylesheets
br: Folennoù c'hiz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useDefault)
en: Us&e default stylesheet
br: Implij&it ar folenn c'hiz dre ziouer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useUser)
en: Use &user-defined stylesheet
br: Implijit folenn c'hiz an &arveriad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useAccess)
en: U&se accessibility stylesheet
br: I&mplijit folenn c'hiz an haezadusted

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, customize)
en: Custom&ize...
br: Neuz&iañ ...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox7)
en: Font Family
br: Familh an nodrezh

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtBaseFontFamily)
en: Base family:
br: Familh diazez :

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QFontComboBox, fontFamily)
en: <p>This is the currently selected font family</p>
br: <p>Emañ familh an nodrezh diuzet bremañ</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameFamily)
en: Use same family for all text
br: Implijit ar meme familh evit pep skrid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dontScale)
en: &Use same size for all elements
br: &Implijit ar memes ment evit pep tra

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2)
en: Colors
br: Livioù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, blackOnWhite)
en: &Black on white
br: &Du war wenn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, whiteOnBlack)
en: &White on black
br: &Gwen war du

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customColor)
en: Cus&tom
br: &Diouzhoc'h

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtBackground)
en: Bac&kground:
br: &Drekleur :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameColor)
en: Use same color for all text
br: Implijit ar meme liv evit pep skrid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtForeground)
en: &Foreground:
br: &War-c'horre :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideImages)
en: &Suppress images
br: &Dilemel ar skeudennoù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideBackground)
en: Suppress background images
br: Lemel skeudennoù an drekleur

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewBox)
en: Preview
br: Rakgwel

en: Host/Domain
br: Ostiz/domani

en: Policy
br: Politikerez

en: &New...
br: &Nevez ...

en: Chan&ge...
br: Kemmañ ...

en: De&lete
br: &Dilemel

en: &Import...
br: &Enporzh ...

en: &Export...
br: &Ezporzh ...

en: You must first select a policy to delete.
br: Ret eo deoc'h reiñ ur politikerez da lemel.

en: Use Global
br: Implij an hini hollek

en: Accept
br: Aotren

en: Reject
br: Nac'h

en: Enable filters
br: Bevaat ar siloù

en: Insert
br: Enlakaat

en: Update
br: Bremañaat

en: Remove
br: Lemel

en: Import...
br: Enporzh ...

en: Export...
br: Ezporzh ...

en: Tabbed Browsing
br: Furchal gant bevennigoù

en: Boo&kmarks
br: &Sinedoù

en: Mouse Beha&vior
br: Emzalc'h al logodenn

en: Chan&ge cursor over links
br: Ke&mmañ ar reti war al liammoù ...

en: Enable Ja&va globally
br: Bevaat Ja&va evit an holl re

en: &Use security manager
br: &Implijout ar merour surantez

en: Use &KIO
br: Implijit &KIO

en: Additional Java a&rguments:
br: A&rventennoù Java ouzhpenn :

en: &Java policy:
br: Politikerez &Java :

en: Select a Java policy for the above host or domain.
br: Dibabit ur volitikerez Java evit an ostiz pe an domani.

en: Ena&ble JavaScript globally
br: Be&vaat JavaScript evit an holl re

en: Enable debu&gger
br: Bevaat an diz&raener

en: Report &errors
br: Reiñ da c'houzout ar fazioù ...

en: Global JavaScript Policies
br: Politikerez hollek war JavaScript

en: JavaScript policy:
br: Politikerez JavaScript :

en: Open new windows:
br: Digeriñ prenester nevez :

en: Use global
br: Implij an hini hollek

en: Use setting from global policy.
br: Implijit dibarzh ar politikerez hollek.

en: Allow
br: Aotreañ

en: Ask
br: Goulenn

en: Deny
br: Nac'h

en: Smart
br: Poellek

en: Resize window:
br: Adventañ ar prenestr :

en: Ignore
br: Tremen e-biou

en: Move window:
br: Dilec'hiañ ar prenestr :

en: Focus window:
br: Focus ouzh ar brenestr :

en: Konqueror Browsing Control Module
br: Mollad kren furchal gant Konqueror

en: (c) 1999 - 2001 The Konqueror Developers
br: (c) 1999 - 2001 Diorroerien Konqueror

en: &Host or domain name:
br: Anv an &ostiz pe anv an domani :

en: You must first enter a domain name.
br: Ret eo deoc'h reiñ anv un domani da gentañ.
