libkonq - en to br translation catalogue (9 entries)

en: &Open
br: &Digeriñ

en: Create &Folder...
br: Krouiñ ur &renkell ...

en: &Restore
br: &Assav

en: &Empty Trash Bin
br: Goullonderiñ ar pod-lastez

en: &Bookmark This Page
br: &Ouzhpennañ ur sined evit ar bajenn-se

en: &Bookmark This Location
br: &Ouzhpennañ ur sined evit al lec'hiadur-se

en: &Bookmark This Folder
br: &Ouzhpennañ ur sined evit ar renkell-se

en: &Bookmark This Link
br: &Ouzhpennañ ur sined evit al liamm-se

en: &Bookmark This File
br: &Ouzhpennañ ur sined evit ar restr-se
