akregator_konqplugin - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
bs: Dodaj izvor vijesti na Akregator

en: Add Feeds to Akregator
bs: Dodaj izvore na Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
bs: Dodaj sve pronađene izvore u Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
bs: Prati izmjene na ovom sajtu (koristeći dovod vijesti)

en: Imported Feeds
bs: Ubačeni izvori
