babelfish - en to bs translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
bs: Ala&tke

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
bs: Dodatna traka s alatima

en: Translate Web Page
bs: Prevedi veb stranicu

en: Translate Web &Page
bs: &Prevedi Web stranicu

en: &English To
bs: &Engleski na

en: &French To
bs: &Francuski na

en: &German To
bs: &Njemački na

en: &Greek To
bs: &Grčki na

en: &Spanish To
bs: Špan&ski na

en: &Portuguese To
bs: &Portugalski na

en: &Italian To
bs: &Italijanski na

en: &Dutch To
bs: &Holandski na

en: &Russian To
bs: &Ruski na

en: &Chinese (Simplified)
bs: &Kineski (pojednostavljen)

en: Chinese (&Traditional)
bs: Kineski (&tradicionalni)

en: &Dutch
bs: &Holandski

en: &French
bs: &Francuski

en: &German
bs: &Njemački

en: &Greek
bs: &Grčki

en: &Italian
bs: &Italijanski

en: &Japanese
bs: &Japanski

en: &Korean
bs: &Korejski

en: &Norwegian
bs: &Norveški

en: &Portuguese
bs: &Portugalski

en: &Russian
bs: &Ruski

en: &Spanish
bs: Špan&ski

en: T&hai
bs: Ta&i

en: &Arabic
bs: &Arapski

en: &English
bs: &Engleski

en: &Chinese (Simplified) to English
bs: &Kineski (pojednostavljen) na engleski

en: Chinese (&Traditional) to English
bs: Kineski (&tradicionalni) na engleski

en: &Japanese to English
bs: &Japanski na engleski

en: &Korean to English
bs: &Korejski na engleski

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
bs: Loše oblikovan URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
bs: URL koji ste unijeli nije ispravan, ispravite ga i pokušajte ponovo.
