fsview - en to bs translation catalogue (71 entries)

en: Name
bs: Ime

en: Size
bs: Veličina

en: File Count
bs: Broj datoteka

en: Directory Count
bs: Broj direktorijuma

en: Last Modified
bs: Posljednji put mijenjan

en: Owner
bs: Vlasnik

en: Group
bs: Grupa

en: Mime Type
bs: Mime tip

en: Go To
bs: Idi na

en: Stop at Depth
bs: Stani na dubini

en: Stop at Area
bs: Stani na oblasti

en: Stop at Name
bs: Stani na imenu

en: Go Up
bs: Idi gore

en: Stop Refresh
bs: Zaustavi osvježavanje

en: Refresh
bs: Osvježi

en: Refresh '%1'
bs: Osvježi '%1'

en: Color Mode
bs: Režim boja

en: Visualization
bs: Vizuelizacija

en: None
bs: Nijedan

en: Depth
bs: Dubina

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
bs[0]: Pročitan %1 direktorij u %2
bs[1]: Pročitana %1 direktorija u %2
bs[2]: Pročitano %1 direktorija u %2

en: 1 folder | %1 folders
bs[0]: %1 direktorij
bs[1]: %1 direktorija
bs[2]: %1 direktorija

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
bs: <p>Ovo je FSView-ov dodatak, grafički pretraživački režim koji prikazuje iskorištenje koristeći vizuelizaciju mape stabla.</p><p>Primijetićete da se u ovom režimu, automatsko ažuriranje po promijenama u sistemu datoteka namjerno <b>ne</b> radi.</p><p>Za detalje o korištenju i dostupnim opcijama, pogledajte pomoć na mreži u meniju 'Pomoć/FSView uputstvo'.</p>

en: &FSView Manual
bs: FSView &uputstvo

en: Show FSView manual
bs: Prikaži uputstvo za FSView

en: Opens the help browser with the FSView documentation
bs: Otvara pretraživač pomoći na FSView dokumentaciji

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
bs: Premjesti u smeće

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
bs: Obriši

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
bs: &Izmijeni tip datoteke...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
bs: Svojstva

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
bs: FSView namjerno ne podržava automatsko ažuriranje kada se urade izmjene nad datotekama ili direktorijumima, koji se trenutno prikazuju u FSView-u.
    Za detalje pogledajte 'Pomoć/FSView uputstvo'.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
bs: &Izmijeni

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
bs: &Prikaz

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
bs: &Pomoć

en: Filesystem Viewer
bs: Prikazivač sistema datoteka

en: View filesystem starting from this folder
bs: Prikaži sistem datoteka počevši od ovog direktorija

en: Text %1
bs: Tekst %1

en: Recursive Bisection
bs: Rekurzivna bisekcija

en: Columns
bs: Kolone

en: Rows
bs: Redovi

en: Always Best
bs: Uvijek najbolji

en: Best
bs: Najbolji

en: Alternate (V)
bs: Alternativno (U)

en: Alternate (H)
bs: Alternativno (V)

en: Horizontal
bs: Horizontalno

en: Vertical
bs: Vertikalno

en: Nesting
bs: Gniježdenje

en: Border
bs: Ivica

en: Correct Borders Only
bs: Samo ispravne ivice

en: Width %1
bs: Širina %1

en: Allow Rotation
bs: Dozvoli rotaciju

en: Shading
bs: Sjenčenje

en: Visible
bs: Vidljivo

en: Take Space From Children
bs: Preuzmi prostor od djece

en: Top Left
bs: Gore lijevo

en: Top Center
bs: Gore sredina

en: Top Right
bs: Gore desno

en: Bottom Left
bs: Dole lijevo

en: Bottom Center
bs: Dole sredina

en: Bottom Right
bs: Dole desno

en: No %1 Limit
bs: Nema %1 ograničenja

en: No Area Limit
bs: Nema granice oblasti

en: Area of '%1' (%2)
bs: Oblast od '%1' (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
bs[0]: %1 piksel
bs[1]: %1 piksela
bs[2]: %1 piksela

en: Double Area Limit (to %1)
bs: Dupla granica oblasti (do %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
bs: Pola granice oblasti (do %1)

en: No Depth Limit
bs: Nema granice dubine

en: Depth of '%1' (%2)
bs: Dubina od '%1' (%2)

en: Depth %1
bs: Dubina %1

en: Decrement (to %1)
bs: Opadanje (do %1)

en: Increment (to %1)
bs: Rast (do %1)
