kdenetwork - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Download Manager
bs: Upravnik preuzimanjima datoteka

en: Show Drop Target
bs: Prikaži metu za spuštanje

en: List All Links
bs: Nabroji sve veze

en: List Selected Links
bs: Ispiši izabrane veze

en: No downloadable links were found.
bs: Nisu nađene veze za preuzimanje.

en: No Links
bs: Nema linkova

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
bs: &Alati
