libkonq - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: &Open
bs: &Otvori

en: Create &Folder...
bs: Napravi &direktorij...

en: &Restore
bs: &Vrati

en: Show Original Directory
bs: Prikaži originalni direktorij

en: Show Original File
bs: Prikaži originalnu datoteku

en: &Empty Trash Bin
bs: &Isprazni kantu za smeće

en: &Configure Trash Bin
bs: &Podesi kantu za smeće

en: &Bookmark This Page
bs: &Zabilježi ovu stranicu

en: &Bookmark This Location
bs: &Zabilježi ovu lokaciju

en: &Bookmark This Folder
bs: &Zabilježi ovaj direktorij

en: &Bookmark This Link
bs: &Zabilježi ovaj link

en: &Bookmark This File
bs: &Zabilježi ovu datoteku

en: Preview In
bs: Pregledaj s

en: &Properties
bs: &Postavke...
