searchbarplugin - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
bs: Traka za Pretragu<p>Unesite uslove pretrage. Kliknite na ikonu da promijenite način pretrage ili dobavljača.</p>

en: Search Bar
bs: Traka za Pretragu

en: Focus Searchbar
bs: Fokusiraj Pretražnu Traku

en: Find in This Page
bs: Pronađi na ovoj stranici

en: Select Search Engines...
bs: Izaberi motor pretrage...

en: Add %1...
bs: Dodaj %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
bs: Traka sa alatima za pretragu

en: Set Uri Shortcuts
bs: Postavljanje URI prečica

en: Name:
bs: Ime:

en: Shortcuts:
bs: Prečice:
