autorefresh - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
bs: &Auto osvježavanje

en: None
bs: Bez

en: Every 15 Seconds
bs: Svakih 15 sekundi

en: Every 30 Seconds
bs: Svakih 30 sekundi

en: Every Minute
bs: Svake minute

en: Every 5 Minutes
bs: Svakih 5 minuta

en: Every 10 Minutes
bs: Svakih 10 minuta

en: Every 15 Minutes
bs: Svakih 15 minuta

en: Every 30 Minutes
bs: Svakih 30 minuta

en: Every 60 Minutes
bs: Svakih 60 minuta

en: Every 2 Hours
bs: Svaka 2 sata

en: Every 6 Hours
bs: Svakih 6 sati

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
bs: Ne mogu osvježiti izvor

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
bs: <qt>Ovaj dodatak ne može automatski osvježiti trenutnu komponentu.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
bs: &Alati
