konqueror - en to ca translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
ca: Afegeix aquesta font a l'Akregator

en: Add Feed to Akregator
ca: Afegeix aquesta font a l'Akregator

en: Add Feeds to Akregator
ca: Afegeix aquestes fonts a l'Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
ca: Afegeix totes les fonts trobades a l'Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
ca: Subscriu a les actualitzacions d'aquest lloc (amb les fonts de notícies)

en: Imported Feeds
ca: Fonts importades

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
ca: No s'ha pogut contactar amb l'Akregator via el D-Bus

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
ca: Ha fallat la crida al D-Bus
