konqueror - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
ca: Actualitza &automàticament

en: None
ca: Mai

en: Every 15 Seconds
ca: Cada 15 segons

en: Every 30 Seconds
ca: Cada 30 segons

en: Every Minute
ca: Cada minut

en: Every 5 Minutes
ca: Cada 5 minuts

en: Every 10 Minutes
ca: Cada 10 minuts

en: Every 15 Minutes
ca: Cada 15 minuts

en: Every 30 Minutes
ca: Cada 30 minuts

en: Every 60 Minutes
ca: Cada 60 minuts

en: Every 2 Hours
ca: Cada 2 hores

en: Every 6 Hours
ca: Cada 6 hores

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
ca: No s'ha pogut actualitzar la font

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
ca: <qt>Aquest connector no pot actualitzar automàticament la part actual.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ca: &Eines
