konqueror - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
ca: Barra de cerca<p>Introduïu un terme de cerca. Feu clic a la icona per a canviar el mode de cerca o el proveïdor.</p>

en: Search Bar
ca: Barra de cerca

en: Focus Searchbar
ca: Focus a la barra de cerca

en: Find in Page...
ca: Cerca a la pàgina...

en: Find in This Page
ca: Cerca a aquesta pàgina

en: Select Search Engines...
ca: Selecciona els motors de cerca...

en: Add %1...
ca: Afegeix %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
ca: Barra d'eines de cerca

en: Set Uri Shortcuts
ca: Estableix dreceres dels URI

en: Name:
ca: Nom:

en: Shortcuts:
ca: Dreceres:
