konqueror - en to ca translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ca: &Eines

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ca: Barra d'eines extra

en: Translate Web Page
ca: Tradueix la pàgina web

en: Translate Web &Page
ca: &Tradueix la pàgina web

en: &English To
ca: &Anglès a

en: &French To
ca: &Francès a

en: &German To
ca: A&lemany a

en: &Greek To
ca: &Grec a

en: &Spanish To
ca: &Espanyol a

en: &Portuguese To
ca: &Portuguès a

en: &Italian To
ca: &Italià a

en: &Dutch To
ca: &Neerlandès a

en: &Russian To
ca: &Rus a

en: &Chinese (Simplified)
ca: &Xinès (simplificat)

en: Chinese (&Traditional)
ca: Xinès (&tradicional)

en: &Dutch
ca: &Neerlandès

en: &French
ca: &Francès

en: &German
ca: A&lemany

en: &Greek
ca: &Grec

en: &Italian
ca: &Italià

en: &Japanese
ca: &Japonès

en: &Korean
ca: &Coreà

en: &Norwegian
ca: &Noruec

en: &Portuguese
ca: &Portuguès

en: &Russian
ca: &Rus

en: &Spanish
ca: &Espanyol

en: T&hai
ca: Ta&i

en: &Arabic
ca: Àr&ab

en: &English
ca: &Anglès

en: &Chinese (Simplified) to English
ca: &Xinès (simplificat) a anglès

en: Chinese (&Traditional) to English
ca: Xinès (&tradicional) a anglès

en: &Japanese to English
ca: &Japonès a anglès

en: &Korean to English
ca: &Coreà a anglès

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
ca: URL amb format incorrecte

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
ca: L'URL introduït no és vàlid, si us plau, corregiu-ho i proveu-ho una altra vegada.

[ctx: @info]
en: You are viewing this page over a secure connection.<nl/><nl/>The URL of the page will sent to the online translation service,<nl/>which may fetch the insecure version of the page.
ca: Esteu veient aquesta pàgina a través d'una connexió segura.<nl/><nl/>L'URL de la pàgina s'enviarà al servei de traducció en línia,<nl/>el qual podria recuperar la versió no segura de la pàgina.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
ca: Avís de seguretat
