konqueror - en to ca@valencia translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ca@valencia: &Eines

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines extra

en: Translate Web Page
ca@valencia: Traduïx la pàgina web

en: Translate Web &Page
ca@valencia: &Traduïx la pàgina web

en: &English To
ca@valencia: &Anglés a

en: &French To
ca@valencia: &Francés a

en: &German To
ca@valencia: A&lemany a

en: &Greek To
ca@valencia: &Grec a

en: &Spanish To
ca@valencia: &Espanyol a

en: &Portuguese To
ca@valencia: &Portugués a

en: &Italian To
ca@valencia: &Italià a

en: &Dutch To
ca@valencia: &Neerlandés a

en: &Russian To
ca@valencia: &Rus a

en: &Chinese (Simplified)
ca@valencia: &Xinés (simplificat)

en: Chinese (&Traditional)
ca@valencia: Xinés (&tradicional)

en: &Dutch
ca@valencia: &Neerlandés

en: &French
ca@valencia: &Francés

en: &German
ca@valencia: A&lemany

en: &Greek
ca@valencia: &Grec

en: &Italian
ca@valencia: &Italià

en: &Japanese
ca@valencia: &Japonés

en: &Korean
ca@valencia: &Coreà

en: &Norwegian
ca@valencia: &Noruec

en: &Portuguese
ca@valencia: &Portugués

en: &Russian
ca@valencia: &Rus

en: &Spanish
ca@valencia: &Espanyol

en: T&hai
ca@valencia: Ta&i

en: &Arabic
ca@valencia: Àr&ab

en: &English
ca@valencia: &Anglés

en: &Chinese (Simplified) to English
ca@valencia: &Xinés (simplificat) a anglés

en: Chinese (&Traditional) to English
ca@valencia: Xinés (&tradicional) a anglés

en: &Japanese to English
ca@valencia: &Japonés a anglés

en: &Korean to English
ca@valencia: &Coreà a anglés

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
ca@valencia: URL amb format incorrecte

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
ca@valencia: L'URL introduït no és vàlid, corregiu-ho i proveu-ho una altra vegada.

[ctx: @info]
en: You are viewing this page over a secure connection.<nl/><nl/>The URL of the page will sent to the online translation service,<nl/>which may fetch the insecure version of the page.
ca@valencia: Esteu veent esta pàgina a través d'una connexió segura.<nl/><nl/>L'URL de la pàgina s'enviarà al servei de traducció en línia,<nl/>el qual podria recuperar la versió no segura de la pàgina.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
ca@valencia: Avís de seguretat
