konqueror - en to ca@valencia translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
ca@valencia: Oculta la barra de filtre

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
ca@valencia: F&iltre:

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
ca@valencia: Filtra per ti&pus

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
ca@valencia: Filtra els elements per tipus de fitxer.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
ca@valencia: Mostra la barra de filtre

en: Use Multiple Filters
ca@valencia: Utilitza múltiples filtres

en: Show Count
ca@valencia: Mostra el compte

en: Reset
ca@valencia: Reinicia

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ca@valencia: &Eines

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines extra
