konqueror - en to ca@valencia translation catalogue (68 entries)

en: Name
ca@valencia: Nom

en: Size
ca@valencia: Mida

en: File Count
ca@valencia: Comptador de fitxers

en: Directory Count
ca@valencia: Comptador de directoris

en: Last Modified
ca@valencia: Última modificació

en: Owner
ca@valencia: Propietari

en: Group
ca@valencia: Grup

en: Mime Type
ca@valencia: Tipus MIME

en: Go To
ca@valencia: Ves a

en: Stop at Depth
ca@valencia: Para a la profunditat

en: Stop at Area
ca@valencia: Para a l'àrea

en: Stop at Name
ca@valencia: Para al nom

en: Go Up
ca@valencia: Ves amunt

en: Stop Refresh
ca@valencia: Para l'actualització

en: Refresh
ca@valencia: Actualitza

en: Refresh '%1'
ca@valencia: Actualitza «%1»

en: Color Mode
ca@valencia: Mode de color

en: Visualization
ca@valencia: Visualització

en: None
ca@valencia: Cap

en: Depth
ca@valencia: Profunditat

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
ca@valencia[0]: Llegida 1 carpeta, en %2
ca@valencia[1]: Llegides %1 carpetes, en %2

en: 1 folder | %1 folders
ca@valencia[0]: 1 carpeta
ca@valencia[1]: %1 carpetes

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
ca@valencia: <p>Este és el connector FSView, un navegador que mostra l'ús del sistema de fitxers d'un mode gràfic emprant la vista d'un mapa en arbre.</p><p>Cal tindre en compte que en este mode, l'actualització automàtica del sistema de fitxers <b>no</b> es fa intencionadament.</p><p>Per als detalls sobre el seu ús i les opcions disponibles, consultar l'ajuda en línia davall el menú «Ajuda -> Manual de FSView».</p>

en: &FSView Manual
ca@valencia: Manual de &FSView

en: Show FSView manual
ca@valencia: Mostra el manual de FSView

en: Opens the help browser with the FSView documentation
ca@valencia: Obri el navegador de l'ajuda amb la documentació de FSView

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
ca@valencia: Mou a la paperera

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
ca@valencia: Suprimix

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
ca@valencia: &Edita el tipus de fitxer...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
ca@valencia: Propietats

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
ca@valencia: Intencionadament, FSView no permet les actualitzacions automàtiques quan es fan canvis des de l'exterior en els fitxers o directoris actualment visibles en FSView.
    Per als detalls, consultar «Ajuda -> Manual de FSView».

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ca@valencia: &Edita

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ca@valencia: Vi&sualitza

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ca@valencia: A&juda

en: Filesystem Viewer
ca@valencia: Visor del sistema de fitxers

en: View filesystem starting from this folder
ca@valencia: Veure començar el sistema de fitxers des d'esta carpeta

en: Recursive Bisection
ca@valencia: Bisecció recursiva

en: Columns
ca@valencia: Columnes

en: Rows
ca@valencia: Files

en: Always Best
ca@valencia: Sempre superior

en: Best
ca@valencia: Superior

en: Alternate (V)
ca@valencia: Alterna (V)

en: Alternate (H)
ca@valencia: Alterna (H)

en: Horizontal
ca@valencia: Horitzontal

en: Nesting
ca@valencia: Niada

en: Border
ca@valencia: Vora

en: Correct Borders Only
ca@valencia: Tan sols corregir les vores

en: Width %1
ca@valencia: Amplària %1

en: Allow Rotation
ca@valencia: Permetre la rotació

en: Shading
ca@valencia: Ombreig

en: Take Space From Children
ca@valencia: Prendre espai dels fills

en: Top Left
ca@valencia: A dalt a l'esquerra

en: Top Center
ca@valencia: A dalt al centre

en: Top Right
ca@valencia: A dalt a la dreta

en: Bottom Left
ca@valencia: A baix a l'esquerra

en: Bottom Center
ca@valencia: A baix al centre

en: Bottom Right
ca@valencia: A baix a la dreta

en: No %1 Limit
ca@valencia: Sense el límit %1

en: No Area Limit
ca@valencia: Sense límit d'àrea

en: Area of '%1' (%2)
ca@valencia: Àrea de «%1» (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
ca@valencia[0]: 1 píxel
ca@valencia[1]: %1 píxels

en: Double Area Limit (to %1)
ca@valencia: Doble del límit d'àrea (a %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
ca@valencia: Meitat del límit d'àrea (a %1)

en: No Depth Limit
ca@valencia: Sense límit de profunditat

en: Depth of '%1' (%2)
ca@valencia: Profunditat de «%1» (%2)

en: Depth %1
ca@valencia: Profunditat %1

en: Decrement (to %1)
ca@valencia: Decrement (a %1)

en: Increment (to %1)
ca@valencia: Increment (a %1)
