konqueror - en to ca@valencia translation catalogue (7 entries)

en: Download Manager
ca@valencia: Gestor de baixades

en: Show Drop Target
ca@valencia: Mostra la destinació a on s'ha de deixar anar

en: List All Links
ca@valencia: Llista tots els enllaços

en: List Selected Links
ca@valencia: Llista els enllaços seleccionats

en: No downloadable links were found.
ca@valencia: No s'ha trobat cap enllaç que es puga baixar.

en: No Links
ca@valencia: Cap enllaç

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ca@valencia: &Eines
