konqueror - en to ca@valencia translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ca@valencia: &Eines

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ca@valencia: Barra d'eines extra

en: HTML Settings
ca@valencia: Configuració HTML

en: &Cookies
ca@valencia: &Galetes

en: &Plugins
ca@valencia: &Connectors

en: Autoload &Images
ca@valencia: Carrega automàticament les &imatges

en: Enable Pro&xy
ca@valencia: Habilita el servidor &intermediari

en: Enable Cac&he
ca@valencia: Habilita la memòria &cau

en: Cache Po&licy
ca@valencia: Po&lítica de memòria cau

en: &Keep Cache in Sync
ca@valencia: Man&tín la memòria cau sincronitzada

en: &Use Cache if Possible
ca@valencia: Utilit&za la memòria cau si és possible

en: &Offline Browsing Mode
ca@valencia: Mode de navegació &desconnectat

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
ca@valencia: No es pot canviar l'opció de les galetes, perquè no s'ha pogut contactar amb el dimoni de les galetes.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
ca@valencia: No es troba disponible la configuració de les galetes
